WWW.ZS-2.PL oficjalna strona ZESPO艁U SZK脫艁 NR 2 w Golubiu-Dobrzyniu -> Technikum Informatyczne - Technikum Organizacji Reklamy - Technikum Rolnicze - Technikum Ekonomiczne - Technikum Architektury Krajobrazu - Zasadnicza Szko艂a Zawodowa - Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce dla Doros艂ych - Zawodowe Kursy Kwalifikacyjne - WWW.CKZU.EU
Strona g艂贸wna >> Kadra
Kadra Drukuj

 
DYREKTOR
Zespo艂u Szk贸艂 Nr 2

mgr Agnieszka Brzostowska

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamuj膮cymi. W przegl膮darce musi by膰 w艂膮czona obs艂uga JavaScript, 偶eby go zobaczy膰.

WICEDYREKTOR
 
mgr in偶. Rafa艂 Szynkiewicz

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamuj膮cymi. W przegl膮darce musi by膰 w艂膮czona obs艂uga JavaScript, 偶eby go zobaczy膰.

KIEROWNIK
kszta艂cenia praktycznego
mgr in偶. Katarzyna Boniecka

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamuj膮cymi. W przegl膮darce musi by膰 w艂膮czona obs艂uga JavaScript, 偶eby go zobaczy膰.

 
 
Grono Pedagogiczne


 
 

Imi臋 i nazwisko

Przedmiot wiod膮cy

Dy偶ur nauczyciela

mgr in偶. Katarzyna Boniecka

Ekonomika rolnictwa

Pi膮tek 11:00-11:30

mgr Agnieszka Brzostowska

J臋zyk polski

艢roda 8:00-8:30

mgr Katarzyna Cieciurska

Matematyka

艢roda 11:45-12:15

mgr Waldemar Ciechacki

Historia

Poniedzia艂ek 16:30-17:00

mgr Ma艂gorzata Chojak

Rachunkowo艣膰

     艢roda 10:00-10:30

mgr Wies艂aw D膮bek

Nauczyciel bibliotekarz

-----------------

mgr Katarzyna D艂ugozima

Fizyka

Wtorek 12:40-13:10

mgr in偶. Joanna Dybowska

Przedmioty zawodowe

艢roda 12:50-13.20

mgr Anna G贸rska

J臋zyk polski

Wtorek 11:45-12:30

mgr Justyna Jagodzi艅ska

Ekonomika

Wtorek 12:35-13:20

mgr in偶. Gabriela Kaliska

Przedmioty zawodowe

艢roda 8:55-9:40

mgr Ewa Kilanowska

J臋zyk niemiecki

Wtorek 10:00-10:30

mgr Joanna K艂os

J臋zyk angielski

Pi膮tek 12:30-13:00

mgr Agnieszka Kowalska

Wychowanie fizyczne

Wtorek 16:30-17:00

mgr Joanna Krzykalska

Edukacja dla bezpiecze艅stwa

Poniedzia艂ek 14:25-15:10

mgr Joanna Lisewska

Geografia

Czwartek 15:30-16:00

mgr Agnieszka Machado Joaquim

J臋zyk angielski

Pi膮tek 12:30-13:00

mgr in偶. Alina Mikrut

Przedmioty zawodowe

Czwartek 8:15-8:45

mgr Ma艂gorzata Rutkowska

Matematyka

Wtorek 11:00-11:30

mgr Jakub Piotrkowski

Wychowanie fizyczne

Pi膮tek 11:45-12:30

mgr in偶. Irena R贸偶a艅ska

Informatyka

-----------------

mgr in偶. Grzegorz R贸偶a艅ski

Informatyka

-----------------

mgr Anna Skrobiszewska

Biologia

Poniedzia艂ek 13:30-14:00

mgr Marta Kijewska

J臋zyk angielski

Pi膮tek 10:00-10:30

mgr in偶. Rafa艂 Szynkiewicz

Przedmioty zawodowe

艢roda 12:35-13:05

mgr in偶. Marcin 艢wiadek

Przedmioty zawodowe

Wtorek 10:00-10:30

mgr Aleksander Wichrowski

Wychowanie fizyczne

-----------------

mgr Barbara Wi艣niewska

Pedagog

-----------------

mgr Szymon Wi艣niewski

Historia

Czwartek 12:35-13:05

mgr Anna Kami艅ska

Muzyka

-----------------

ks. mgr Piotr Chojnowski

Religia

-----------------

ks. mgr Wies艂aw J贸藕wiak

Religia

-----------------

mgr Iwona Kami艅ska

Religia

-----------------

mgr Alicja Sulkowska

Ekonomika

Czwartek 10:40-11:10

mgr Maria Zieli艅ska

J臋zyk rosyjski

-----------------

 
* Dy偶ur nauczyciela - pok贸j nauczycielski  (16) w budynku g艂贸wnym szko艂y

 



 
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies

>>> TURNIEJ WARCABOWY >>> PYTANIE MIESI膭CA >>> 艢wi膮teczne 偶yczenia ze S艂owacji